niedziela, 2 października 2016

Zmiany...

Po pierwsze, Karmel ma 13 miesięcy. Czy umie coś nowego? Przesyła buziaczki dłonią, biega, rozumie więcej... I chyba każdego dnia uczy się czegoś nowego.Po drugie - widzę!
Doczekałam się badania i okularów. Przed ciążą miałam super wzrok, a po... wadę -1 i -0,75. To dość dużo, gdy wcześniej wady się po prostu nie  miało. No cóż! Coś za coś - włosy i paznokcie mam silne i zdrowe, padło na oczy.

 Po trzecie - smoczek. Pożegnałyśmy tego pana parę dni temu na dobre! Czy puściłyśmy dydola w świat, oddałyśmy innemu dziecku, czy też go przedziurawiłyśmy?? NIE. Matka-nieogar go zgubiła. A raczej zgubiła oba naraz. O dziwo tragedii nie było, cycuś po prostu był chwilę dłużej w użyciu i tyle. Przyszedł tata, smoczka odnalazł, ale usłyszawszy, że widocznie Bąbel go nie potrzebuje, schował go. I tak sobie schowany leży i czeka na odwagę, by go wyrzucić.

A od jutra... biorę się za siebie. Schudnę! ;)

8 komentarzy:

 1. Cześć piękna. Jak tu pozytywnie i miło :):) Czas leci szybko, kolejne miesiące za pasem. Och z moim wzrokiem to też nie fajnie, powinnam się przebadać, bo po ciąży jednak czuję, że nie jest super. Najważniejsze, że widzisz :):):) Z czego Ty chcesz piękna zrzucać kg ?? Wyglądasz pięknie i zdrowo i na pewno nie masz nadwagi :) Najważniejsze, abyś była zdrowa.
  Buziale wielkie ! :)
  Pozdrawiam
  matkapolka89.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam :) Zaczynam z blogowaniem :) Bardzo się cieszę,że trafiłam na Twojego bloga. Jestem mamą od 5 miesięcy :) I moje życie się całkowicie zmieniło :) Wszystko jest teraz dostosowane do dziecka. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ładnie Ci w okularach :-) Jako mała dziewczynka zawsze o nich marzyłam, a tu masz ci los, wzrok idealny :-p
  Dużo słyszałam historii z odstawieniem smoczka i cieszę się w takich chwilach, że Miki smoczki traktuje jak inne zabawki. Co nie zmienia faktu, że inne "rzeczy" kiedyś trzeba będzie odstawić a ukochanego cycusia nie schowam i nie wyrzucę ;-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetnie Ci w tych okularach :) A co do smoczka... zazdroszczę, ze obyło się tak prosto :) Już zdążyłam się nasłuchać, jakie to dramaty potrafią być przy odstawianiu smoka ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jesteście tam ? Czekam na nowości od Was ;)P

  OdpowiedzUsuń
 6. Pięknie wyglądacie na zdjęciach :)

  OdpowiedzUsuń
 7. hiii

  See here what is the cost of Egg Donor Surrogacy treatment in Delhi
  Website: Surrogacy Cost Delhi

  See here what is the cost of Egg Donor Surrogacy treatment in Ukraine
  Website: Surrogacy Cost Ukraine

  OdpowiedzUsuń

Kornelcia

Suwaczek z babyboom.pl