wtorek, 6 września 2016

Roczek

Minął nam 29 sierpnia. Rok wcześniej przeżyłam największą przygodę mojego życia - odejście wód o trzeciej w nocy, jazda do szpitala na skurczach, szybka akcja porodowa... I ona, moja córeczka w moich ramionach.

No to... sto lat, Karmelku! Umiesz już tyle rzeczy, nie jesteś bezradnym bobasem, a małą, kochaną dziewczynką. Chodzisz coraz dalej i pewniej, zaśmiewając się przy tym w głos, potrafisz się komunikować z otoczeniem, przychodzisz się przytulić, bawisz się sama, wiele rozumiesz... Jesteś moją córeczką z marzeń! Nie mogłabyś być inna, właśnie taką Cię kocham najmocniej na świecie.


Impreza była skromna (zaprosiłam dwa małżeństwa z dziećmi, z czego jedno napisało mi rano, że ich nie będzie...) ale narobiłam się i tak. Dekoracje (girlandy, ramki, literki, których na zdjęciach nie ma, body i korona Kornelii robiłam sama) jedzenie i prezent (ręcznie szyta po nocach książeczka sensoryczna) były czasochłonne, ale było warto. Mąż (wybredne to i wymagające) był zachwycony ustrojeniem domu; "tak po amerykańsku" haha. Kornelia, a o Nią tutaj chodziło, też była zadowolona, były baloniki do zabawy, pyszny torcik z owocami pieczony pod Nią, były prezenty no i koleżanka! A Karmel uwielbia małych ludzi.


Taki prezencik od znajomych - pojemniczki na pierwszy ząb i włos, do memory boxu


Ciasteczka cytrynowe z jedynką - stempel robiony z ziemniaczka ;)

Najpiękniejsza róża z ogrodu

Łyżeczka do tortu, z grawerem;
Imię, godzina, data urodzenia i waga

Nasza Królowa :)

Karmel wybrała kieliszek!


10 komentarzy:

 1. Pierwsze urodziny to ważne wydarzenie w życiu każdego dziecka, ale przede wszystkim - rodzica :) Gratulację, że wszystko się udało!

  OdpowiedzUsuń
 2. u nas też na "kinderbalu" było tylko jedno małe dziecko, a szkoda bo Em też uwielbia małych ludzi. Oby za rok - i z każdym rokiem - było ich coraz więcej. Wtedy nawet dekoracje i posiłki robi się jakoś lepiej :)
  Wszystkiego dobrego dla prawie-bliźniaczki urodzinowej Em !!

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystkiego co najlepsze Karmelku !!! dużo uśmiechu i zdrówka :)
  Pozdrawiam
  matkapolka89.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Sto lat Karmelciu ;*!!!!!!!

  P.S brawa dla mamusi za slicza impreze, masz talent!!!;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Też pamiętam roczek swojego dzieciaczka :) Było niesamowicie ;) Do dziś uśmiech pojawia się na twarzy jak patrze na zdjęcia urodzinowe :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Sto lat dla ślicznotki :-)

  A dla Ciebie gratulacje, że Ci się chciało wszystko organizować, ozdabiać itd. Ja po chrzcinach w domu skapitulowałam i roczek będę organizować w lokalu. Nie dam się już na to drugi raz namówić. Chociaż dekoracje też będę chciała zrobić sama, bo to duża frajda.

  OdpowiedzUsuń
 7. hiii

  See here what is the cost of Egg Donor Surrogacy treatment in Delhi
  Website: Surrogacy Cost Delhi

  See here what is the cost of Egg Donor Surrogacy treatment in Ukraine
  Website: Surrogacy Cost Ukraine

  OdpowiedzUsuń

Kornelcia

Suwaczek z babyboom.pl