poniedziałek, 9 maja 2016

Dorastanie...

Oczywiście z przymrużeniem oka. Moja 8 miesięczna córa zaczęła mnie zadziwiać. Minął jej kryzys (tryliard pobudek w nocy, płaczliwość w dzień) i rozpoczęła kolejny etap. Co tym razem umie?
Zaczęła sama zasypiać kiedy ma na to ochotę. Przytula się wtedy do mnie i śpi.  Odkryłam też, że umie dmuchać. Posmarowałam sobie dłonie piekącym kremem i chucham na nie, a Karmel się przysuwa i chucha razem ze mną, robiąc "pyyyyy, pyyyy" ;)
Macha rączkami, gdy ktoś też macha, tańczy do muzyki, robi "koko"jak kurka, coraz wyraźniej sygnalizuje swoje potrzeby.

Coraz lepiej ją rozumiem.

Wydaje mi się nagle taka... duża, rozumna.
Moja kochana córeczka!

5 komentarzy:

 1. Pamietam że jak mój Jasiek miał 8 miesięcy to też nagle taki szok jaki on jest rozumny i wogole ;) dzieci szybko 'dorastają' ;) pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. u nas trochę gorzej idzie z tym "dogadywaniem się", bo uparte i kapryśne i sama nie wie czego chce więc cóż dopiero ja... ale faktycznie widać ogromną różnicę w rozwoju w porównaniu z nawet 2 miesiącami wstecz. I huśtawka! Moja to nawet przywiązana paskami do krzesełka jedzeniowego wygina się tak że lada chwila grozi upadkiem, ale chyba niebawem zaryzykujemy mimo wszystko plac zabaw z prawdziwego zdarzenia ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Sama zasypia... Ja na to czekam z utęsknieniem! Moja półroczna panienka uważa, że sen to zło i oczka się kleją, ale spać nie będzie! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Moja ma problemy z zaśnięciem, jeśli jest przemęczona - tak jak ja próbuje zasnąć i jej nie wychodzi, musi paść ze zmęczenia... Ale gdy jest zdrowo śpiąca, zasypia w minutę

   Usuń
 4. Ale wyrosła Księżniczka! ;-) super, oby tak dalej zadziwiała Mamę :-)

  OdpowiedzUsuń

Kornelcia

Suwaczek z babyboom.pl