czwartek, 7 lipca 2016

Moja kumata córcia

Czas ucieka, dnie mijają jak szalone, a Ty rośniesz jak na drożdżach. To prawda, że dzieci rozwijają się skokowo - jednego dnia się chyboczesz, by drugiego porażać gracją primabaleriny. Wieczorem się ślinisz, by rano zaświecić ząbkiem, słuchasz mnie i powtarzasz to, co mówię. 

Wczoraj rozbroiła mnie totalnie - bawiąc się sama, wzięła do ręki świnkę - popatrzyła na nią, zrobiłą "chruuum" i z uśmiechem odłożyła.Tęsknimy za tatusiem... Karmel chodzi i pokazuje na zdjęcie "tata"! po kilkanaście razy dziennie. Po malutku się pakujemy na wakacje.
Rodzice dali mi też do zrozumienia, że mam ograniczyć ilość moich przechowywanych u nich rzeczy do minimum. Więc ograniczyłam się do kartonu, nie licząc książek, ktorych nie mam serca wydać/wyrzucić.
Ah. Dostałam okres. Po 19 miesiącach radosnego pląsania bez podpasek! Nie fajnie.

2 komentarze:

 1. Ależ Ona słodka !! I te ogrodniczki ! uwielbiam ogrodniczki, dzieci wyglądają tak przecudownie i niewinnie, sama w szafie mam już ich sporo :)
  Fajna ta Twoja córcia. A tatusiowie mają te COŚ do siebie, mój mały jak widzi tatę jak wróci z pracy, to od razu taki przecudowny banana na buzi, wyjątkowy, taki inny niż do mnie. Ach.
  Pozdrawiam ciepło
  matkapolka89

  OdpowiedzUsuń
 2. Jaki ona ma śliczny uśmiech! :)

  OdpowiedzUsuń

Kornelcia

Suwaczek z babyboom.pl